Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Miss Sixty

Сток оптом Miss Sixty


Miss Sixty

Miss Sixty - це супермодний одяг для представниць прекрасної статі, для тих, хто завжди хоче виглядати привабливо і стильно.

Торгова марка "Miss Sixty" з'явилася на модному небосхилі чотирнадцять років тому, і спочатку вона створювалася в якості лінії одягу бренду Energie, однак "Miss Sixty" виявилася настільки хороша, що поступово була перетворена в окрему марку. Сьогодні Miss Sixty - один з найуспішніших і затребуваних брендів італійської компанії "Sixty Group".

Мережа магазинів Miss Sixty включає безліч бутіків у різних містах світу. За порівняно недовгий час мультибрендові речі вже змогли знайти прихильниць і постійних клієнток в нашій країні.

У 2001 році була запущена взуттєва лінія під логотипом "Miss Sixty". Для розробки і виробництва модного взуття компанія використовує новітні матеріали і самі останні технології виробництва і дизайну. Сьогодні в бутиках фірми представлені і елегантні туфельки, і спортивні кросівки, і інше взуття, створене для ваших чарівних ніжок.

Про колекції одягу Miss Sixty можна сказати наступне: перше - основна аудиторія, на яку націлена "Miss Sixty", складається з молодих жінок, які люблять виглядати вражаюче, сексуально, часто експериментують з різними елементами одягу, тому не дивно, що в колекціях присутня велика кількість моделей з відкритим декольте, обтягуючими силуетами, яскравим забарвленням; друге - дизайнери "Miss Sixty" приділяють велику увагу джинсам і, в результаті, любителькам цього виду одягу пропонується великий простір вибору; третє - всі речі від відомого бренду відрізняються чудовим поєднанням гламуру і зручності. Хоча, так як марка розрахована в основному на молодих і динамічних дівчат, то найчастіше присутня невелика перевага у бік комфорту, але це анітрохи не псує моделі, а навпаки - робить їх більш привабливими. І, нарешті, четверте - всі наряди від Miss Sixty завжди виглядають гідно, надійно і якісно, ​​а головне - колекції з сезону в сезон виходять рівними, тому розчарувань очікувати не доводиться.

На сьогоднішній день можна сказати, що "Miss Sixty" - це жіночний, сексуальний і гламурний бренд, трохи іронічний і притому грайливий. Особливо радує цінова політика марки: на всю продукцію "Miss Sixty" представлені невисокі ціни.

Веб-сайт компанії Miss Sixty - www.misssixty.com

Склад Бренди
Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин