Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Zara

СТОК ОПТОМ ZARA


Сток Zara - це якісний і модний одяг, що відрізняється власним неповторним стилем і шармом. Багато хто дотримується поширеної думки, що неабиякою мірою успіх Zara обумовлений тим, що більшість моделей мають цілком вловиму схожість з сезонним pret-a-porte. Модельєри компанії Zara ретельно відстежують останні модні віяння і тенденції світу моди, і відразу ж втілюють їх у своїх колекціях. Тому в одязі Zara Ви завжди будете зразком стилю і моди.

Перший магазин Zara був відкритий в 1975 році. Власник компанії іспанець Амансіо Ортега, до того як зайнятися бізнесом, був продавцем в магазині готового одягу. Ймовірно, саме ця професія дозволила йому отримати відмінне розуміння смаків споживачів і розробити правильну стратегію розвитку бренду. І вже в 90-ті роки Zara стала мережею модного одягу, яка розвивалась найшвидше в світі, а темпи зростання склали 30-40%.

Колекції одягу торгової марки Zara розраховані на різні групи споживачів, всього розроблено декілька основних ліній. Zara Woman - це жіночий одяг, виконаний з натуральних тканин: шовку та вовни. В основному одяг з даних колекцій воліють вдягати ділові жінки, хоча багато моделей підійдуть і для молоденьких любительок натуральних тканин; Zara Basic - це моделі, виконані з більш простих матеріалів і мають невелику домішку синтетики. Відповідно, вартість на цю лінію одягу нижче, і вона доступна більшому колу споживачів; Zara TRF - спеціально розроблені моделі для підлітків, вони відрізняються яскравістю і несподіваними рішеннями. Деякі моделі також можуть підійти і для худеньких дівчат 25 років; Zara Man - чоловіча лінія одягу, підкреслює достоїнства представників сильної статі.

Колекції одягу Zara відшиваються невеликими партіями з використанням не тільки промислового, а й надомного виробництва, вони практично повністю оновлюються в магазинах 2 рази на тиждень.

Zara мають 7 основних ліній продукції чоловічого і жіночого одягу. За даними 2007 року, кожна лінія продукції складається з 5 під-секцій. Субсекціі поділяються на: Нижній одяг, Верхній одяг, Взуття, Косметика та Аксесуари. Каталоги Zara також включають в себе лінію одягу для дітей. Максимальним розміром на жіночу лінію є 12 за шкалою США, 16 за шкалою Об'єднаного Королівства або XL.

Веб-сайт компанії Zara - www.zara.com

Склад Бренди
Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин