Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Одяг оптом

Економічна і банківська криза грунтовно спустошила гаманці багатьох українців, що призвело до обмежень у всьому, в тому числі і у виборі одягу для повсякденного носіння, і для виходу в свята. Багато громадян вже не можуть купувати новий модний одяг у бутиках і салонах світових брендів. Проте бажання модно одягатися збереглося, особливо у кращої половини людства.

Це бажання частково можна задовольнити в магазинах продажу стокового одягу, де можна непогано одягнутися за демократичними цінами. Необхідно чітко розуміти, що стоковий одяг не є секонд-хендом, хоча за ціною схожий з ним. Сток, пропонований в магазинах, значно перевершує секонд-хенд в якості та презентабельності.

Цей одяг став останнім часом відмінною допомогою для тих, хто звик стежити за віяннями моди, але не має можливості купувати брендові речі в фірмових магазинах. Сьогодні є безліч порталів, на яких можна придбати великі партії стокового одягу для чоловіків, жінок і дітей.

Такі портали орієнтовані саме на оптову торгівлю і володіють солідною складської базою для зберігання і формування оптових партій товарів. Такі партії зазвичай відправляються в роздрібні стокові магазини, де їх і можуть побачити і придбати звичайні покупці.

Зазвичай одяг оптом надходить у стокові магазини, де її чистять, гладять і виставляють у торговельні зали. Ще раз підкреслимо, що ця форма реалізації одягу набуває все більшої популярності серед жителів України. Тому бізнес з продажу стокового одягу досить вигідний і приносить непоганий прибуток.

Відкриваючи стоковий магазин, необхідно чітко опрацювати шляхи поставок оптових партій стокового одягу. Від цього залежатиме успіх розпочатого бізнесу. Сток, як правило, надходить великими оптовими партіями або лотами, або партіями з підбором окремих моделей.

Найбільші знижки виходять у великих оптових партіях товару, але такі партії можуть купити тільки власники великих стокових магазинів, оборот в яких досить великий і завжди є вільні кошти для оплати партій одягу оптом. За другим варіантом працюють зазвичай власники невеликих магазинів, які не можуть брати великі партії товару, але навіть при більш високій ціні знаходять можливості отримувати прибуток при продажі.

Третій варіант практикується досить рідко, і зазвичай дозволяє господарям стокових магазинів підтримувати асортимент товару на належному рівні. Складність ведення бізнесу на ринку стокового одягу полягає ще й у непроінформованості покупців, які сприймають його як варіант секонд-хенду.

Однак в стокових магазинах продається абсолютно новий одяг за досить низькими цінами. Просто моделі цього одягу вже пройшли свій цикл у країнах виробництва одягу, але ще дуже добре підійдуть вітчизняним модникам і модницям. Стокові магазини не характеризуються величезними приміщеннями з євроремонтом і низкою манекенів. Вони пропонують найпростіші методи знайомства з одягом і задовольняються досить невеликим прибутком.

Однак уся продукція в них досить якісна, цілком відповідає тенденціям в моді, і все більше користується попитом у звичайних громадян.

Сторінка 1 з 2
Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин