Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Куртки оптом

Бажаєте купити модні, стильні і якісні куртки оптом відомих європейських брендів? Ви зможете знайти все необхідне на нашому оптовому складі стоку у Львові і оформити доставку в будь-яке місто України. В асортименті наступні позиції: осінні шкіряні куртки оптом бренду Giorgio; зимові куртки оптом бренду Chic Code (Італія) - куртки з тканин нового покоління; зимові куртки Sovjet і Geyser (Голандія) - комфорт, турбота і тепло; куртки для дітей і підлітків від Villa Happ і Cars Jeans (Голандія).

Осінні шкіряні куртки оптом бренду Giorgio (Франція)

Осінні шкіряні куртки саме те, що підходить для прохолодної погоди. Вироби зі шкіри особливо популярні в осінньо-весняний період, брендові шкіряні куртки від Giorgio (Франція) - це те, що шукають покупці восени або навесні.

Зимові куртки оптом бренду Chic Code (Італія) - куртки з тканин нового покоління

Брендові куртки оптом від Chic Code являють собою вироби, виконані з тканин нового покоління. Вони практичні, міцні, комфортні, а головне, чудово захищають від холоду, дощу і вітру. Завдяки спеціальній обробці вироби не бояться вологи і не продуваються вітром.

Зимові куртки Sovjet і Geyser (Голандія) - комфорт, турбота і тепло

Водонепроникні куртки, з теплим сучасним наповнювачем, дуже міцні і зручні. Зберігається приємне відчуття комфорту і тепла навіть при зливі або сильному вітрі.

Куртки для дітей і підлітків від Villa Happ і Cars Jeans (Голандія)

Водонепроникні, з теплим сучасним наповнювачем дитячі та підліткові куртки, дуже міцні і зручні. Завдяки спеціальним наповнювачам діти завжди знаходяться в теплі і комфорті навіть при зливі або сильному вітрі.

Модні куртки оптом, для актуальних сезонів

Наша компанія "Сток оптом в Україні" здійснює регулярні поставки курток для всіх сезонів і для всіх вікових категорій безпосередньо від виробників, тому Вас завжди порадують дивно низькі ціни на оригінальні брендові речі і Ваші клієнти будуть завжди задоволені якістю товару і цінами у Ваших магазинах. Чекаємо Ваших дзвінків і замовлень!

Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин