Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Поєднання кольорів в одязі

Поєднання кольорів в одязі - як підібрати одяг за кольором

Сьогодні ми дізнаємося, як підібрати одяг за кольором, комбінувати предмети гардеробу і правильно поєднувати кольори в одязі для створення гармонійних ансамблів.

Чи вмієте ви правильно поєднувати і підбирати кольори в своєму одязі? Чи можете швидко підібрати краватку до сорочки або кофточку до спідниці? Думаю, багато хто з нас зізнається, що періодично відчуває складності з вибором колірних поєднань в одязі. Навіть стилісти визнають, що вміння грамотно підібрати одяг за кольором поєднує в собі і знання, і певне мистецтво. Не заглиблюючись у тонкощі мистецтва колористики, спробуємо вивести кілька простих правил підбору кольорів в одязі, які дозволять вам швидко і зі смаком комбінувати речі у вашому гардеробі.

 

Підбираючи одяг за кольором, знайте, що абсолютно безпрограшний варіант - біла сорочка або блузка. Це та річ, яка поєднується з одягом будь-яких кольорів і відтінків: пастельних і яскравих, простих і незвичайних, теплих і холодних. Добре пошита біла сорочка з якісного матеріалу додасть будь-якому ансамблю елегантний і солідний вигляд і підійде як для ділового образу, так і для щоденного носіння.

Більш екстравагантно можуть виглядати комбінації одягу, що поєднують сірий колір з яскравими, насиченими відтінками. Сірий злегка приглушує помітні тони і облагороджує їх. Тому, підбираючи одяг за кольором, якщо у вашому гардеробі є речі або аксесуари яскравих кольорів, які вам ні з чим носити, сміливо вирушайте купувати щось «сіреньке», тим більше, що цей колір дуже актуальний в поточному сезоні. А з чим ще поєднувати яскраві кольори в одязі, дізнаємося далі. Любителі неординарних рішень можуть вважати, що перераховані вище правила вибору одягу за кольором занадто нудні і не дозволяють грати з яскравими кольорами. Насправді, помітні колірні поєднання в одязі аж ніяк не протипоказані впевненим у собі особистостям, треба тільки слідувати наступному простому правилу. Так, щоб не помилитися з яскравими кольорами, поєднуйте у своєму одязі «перевірені» колірні пари: зеленого з червоним, жовтого з фіолетовим, синього з помаранчевим. Ці кольори в одязі відмінно акомпанують одне одному, вони допоможуть вам виділитися, залишаючись в рамках гарного смаку.

А ось з чим, мабуть, не варто експериментувати, так це з брюками яскравого кольору. Підбираючи одяг за кольором, краще від них відмовитися. Справа в тому, що нижня частина будь-якого ансамблю є його основою і тут неприпустимо переходити межу гарного смаку. А з яскравими брюками впасти в вульгарність дуже легко! Тому краще дотримуватися в одязі такого правила: низ одягу за кольором не повинен бути більш яскравим, ніж верх. Віддаючи перевагу брюкам непомітних відтінків, ви завжди будете елегантні.

Які ще правила поєднання кольорів в одязі можна використовувати при виборі одягу? Спробуйте трохи пограти з колірною палітрою, взявши на озброєння декілька найбільш поширених способів поєднання кольорів.

Класичні способи поєднання кольорів в одязі

Наприклад, монохроматичне поєднання кольорів в одязі припускає, що в якості базового у вашому одязі буде превалювати один основний колір, але в усьому різноманітті його відтінків. Комбінуйте елементи одягу таким чином, щоб у ваших ансамблях були присутні самі різні відтінки улюбленого вами кольору: темні і світлі, бліді і насичені, яскраві і приглушені.

Можна підбирати одяг за кольором, грунтуючись на ахроматичній концепції поєднання кольорів в одязі. При цьому в якості основних кольорів при виборі одягу виступають білий, чорний і сірий, які чудово поєднуються і один з одним, і з самими різними іншими кольорами і відтінками. Зробити образ більш яскравим допоможуть різноманітні кольорові аксесуари. Якщо ви досить консервативні, то базові елементи гардеробу можна витримати тільки у двох кольорах - чорному і білому. Пам'ятайте, що білий колір в одязі робить обриси фігури більш розмитими, в той час як чорний - більш чіткими та стрункими.

Комплементарне поєднання кольорів в одязі грунтується на використанні декількох вже згаданих нами контрастних колірних пар (помаранчевий - синій, червоний - зелений, жовтий - фіолетовий). Однак дане поєднання кольорів зовсім не зобов'язує вас до яскравого гардеробу. Адже вищевказані кольору багаті різноманітними відтінками, як яскравими, так і приглушеними, як темними, так і світлими. Більш сміливі натури можуть вибирати в одязі помітні колірні рішення, наприклад, поєднання червоного і смарагдового. Менш рішучі особистості можуть розширити колірну гаму свого гардеробу, експериментуючи з поєднаннями світлих, приглушених тонів, наприклад, ніжно-бузкового зі світло-коричневим.

Підбираючи одяг за кольором, необхідно враховувати сполучуваність не тільки окремих кольорів, але і їх відтінків. Адже відтінків одного і того ж кольору може бути безліч! Підбирайте кольори до одягу, керуючись правилом їх схожості: до яскраво-червоному кольору в одязі підбирайте насичено-синій, до ніжного блакитного - пастельний рожевий, а до темно-зеленого - приглушений жовтий. Відтінки вибраних вами кольорів для одягу не повинні змагатися один з одним в яскравості і насиченості, тоді поєднання ансамблю буде виглядати найбільш гармонійно.

У будь-якому випадку, пам'ятайте: існування певних правил поєднання кольорів в одязі аж ніяк не виключає можливості експериментів, адже вони дозволяють нам створювати свій власний, неповторний образ і стиль. А якщо наука правильного поєднання кольорів в одязі дається вам нелегко, вам складно підібрати одяг за кольором, візьміть на озброєння жіночі журнали - там багато фотографій, знайдіть свій колірний тип і дивіться, в який одяг дизайнери одягають схожих на вас людей.

Склад Цікаво знати Поєднання кольорів в одязі
Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин