Актуальний брендовий сток з Європи

  Телефоны: +38-093-2894353
+38-067-1976827
+38-050-2265326
Кошик порожній
 
 

Що таке сток?

Сток - модні і стильні брендові речі - за доступними цінами

Кожен з нас хоче завжди виглядати надзвичайно, одягатися за останньою модою і при цьому не витрачати на одяг всю зарплату. Як же можливо заощадити, але купити якісний одяг європейських фірм? Тим, кого цікавить це питання, буде корисно дізнатися про магазини і оптові склади стокового одягу Сток оптом Україна.

 

Що ж таке сток?

Англомовне слово "stock" означає "запас", "залишок", а в перекладі з професійної мови цей термін застосовується до магазинів економ-класу, у яких продають одяг минулих колекцій і товар, який не реалізували через фірмові магазини. Таким чином, продаж стокового одягу Сток оптом Україна - чудова можливість за помірні гроші одягатися стильно і мати доступ до якісного одягу, взуття та аксесуарів відомих брендів.

Перші магазини стокового одягу почали з'являтися в Росії незабаром після фінансової кризи 1998 року, коли більшості став недоступним якісний одяг з фірмових магазинів, в яких вони звикли робити покупки, в результаті чого з'явився підвищений попит на недорогий, але якісний стоковий одяг, взуття та аксесуари. Заповзятливі бізнесмени одразу взялися скуповувати залишки закордонних колекцій і відкривати магазини сток одягу, беручи приклад з Європи, де продаж стокового одягу давно був вигідною справою і користувався великою популярністю.

Сток - це не секонд-хенд

Але сток одяг Сток оптом Україна не варто плутати з одягом секонд-хенд: секонд-хенд - вже ношений одяг, а в стокові магазини Сток оптом Україна надходить тільки новий, куплений за кордоном зі складів всесвітньо відомих бутиків одяг, причому зі значними знижками, що досягають 80% від роздрібної ціни в бутіках, що дозволяє нашим покупцям придбати чудові речі таких всесвітніх брендів як Brooks Ltd, Cars Jeans, Garcia Jeans, Gardeur, Guess, Iana, Jbc, Killah, Mexx, Miss Sixty, Polaroid, Please, Puma, Popcorn Milano, Sexy Woman, Stradivarius, Tom Tailor, Tcm Tchibo, Terranova, Yes! Miss, Umbro, Zara на будь-який смак, аналогічні новим колекціям, за прийнятними для них цінами.

Також не варто плутати сток одяг з розповсюдженими в нашій країні підробками популярних брендів одягу. Купуючи сток одяг в наших магазинах в роздріб або оптом зі складу у Львові, ви гарантовано купуєте тільки оригінальний сток одяг, сток взуття, сток сумки, сток аксесуари.

Звідки береться сток?

Звісно, у вас виникне питання: чому продаж стоку здійснюється у нас за такими низькими цінами у порівнянні з фірмовими магазинами? Для цього є кілька причин: по-перше, до нас надходить одяг від сезонних розпродажів, коли весь асортимент прибирають з полиць магазину, щоб звільнити місце для нового товару, і поміщають на спеціальний склад для продажу в якості стоку великими партіями. Таким чином, нерозпродані речі потрапляють у магазини сток одягу Сток оптом Україна. По-друге, часто у великих торгових центрах спостерігається надлишок товару, частину якого продають як сток оптом, щоб не втрачати кошти, вкладені в нього. По третє, через перевиробництво на фабриках залишається так званий передсезонний сток. Для прикладу, після пошиття партії одягу залишається тканина. Щоб реалізувати її залишки, підприємство шиє з цієї тканини ті ж речі і збуває їх як сток одягу. Фабричний сток іноді утворюється, якщо зірветься велика поставка товару, тоді, щоб не займати величезних складських площ і не витрачати час на пошук нових замовників, фабрика реалізує цю продукцію за допомогою стокових компаній.

Тому покупка стоку оптом зі складу у Львові або в наших роздрібних магазинах - це реальна можливість придбати одяг з колекцій європейських виробників за низькою ціною.

Наші координати

Адреса - офіс, склади: Україна,
м. Львів, вул. Промислова, 60 

  • +38-093-2894353
  • +38-067-1976827
  • +38-050-2265326
Розсилка новин